+420 733 759 479

Služby

Naše služby

Pro naše zákazníky nabízíme celou škálu služeb. Naši firemní vizí je vždy spokojený zákazník.

Servis

Pro naše zákazníky jsme připraveni pracovat 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Neustále pracujeme na našem vlastním vzdělávaní prostřednictvím řady školení u našich předních dodavatelů.

Provádíme veškeré servisní služby: kompletní servis v objektech od podlahy až po strop, montáže a dodávky elektrotechnologií, servis a údržba budov, revize, energetické audity, sekání záhrad, montáže datových sítí a zabezpečovacích systémů.

Pro všechny objekty nabízíme servis s pravidelnou kontrolou dle požadavků zákazníka a podle technických předpisů zařízení.

  • provádíme čištění a výměnu filtrů u VZT jednotek a klima jednotek všech druhů a provedení
  • odborný dozor a servis kotelen, pro které zajistíme všechny potřebné revize a odborné prohlídky, včetně revizí tlakových nádob
  • kontrola funkčnosti ventilů a klapek VZT jednotek a jejich pohonů, kontrola a nastavení jednotlivých prvků a koncových stupňů ASŘ
  • zajišťujeme revize požárních klapek, ucpávek, revize elektro - silnoproud, revize hasících přístrojů a hydrantů, kontroly vrat, mříží, můstků, automatických dveří
  • v případě nutnosti provádíme i rychlý servis s reakční dobou 2 až 6 hodin

Pohotovostní servis

Pro naše zákazníky máme k dispozici pohotovostní servis 24 hodin denně.

Správa a údržba objektů

Firma Eltecbridge nabízí zajištění Vašeho objektu po technické stránce dle všech předpisů a požadavků. Obsluha zabezpečí objekt pro nepřetržitý a spolehlivý chod. Váš objekt prověříme a určíme pro něj nejlepší variantu obsluhy – řízení včetně ekonomického rozboru spotřeby médií.

Úklid

Nabízíme Vám úklidové služby všech vnitřních prostor a povrchů, včetně doplňování vybavení. Provádíme také úklidy vnějších ploch a komunikací. Naše služby se přizpůsobí Vašim požadavkům.

Ostatní práce

Mezi naše služby nově zařazujeme i sekání travnatých ploch, servis nářezových strojů, svářecké práce, montáž a revize protipožárních ucpávek, revize požárních klapek Mandík, revize hasících přístrojů a hydrantů, zámečnické práce.